Przetestuj nas

Odbierz bezpłatne zaproszenie na Dzień Testowy.

odbierz
Wystartuj profesjonalnie
  • Spotkanie z trenerem z określeniem celu
  • Wskazówki żywieniowe
  • Pomiary – analiza składu ciała
  • Test FMS – ocena funkcjonalna sylwetki
  • Plan treningowy
  • Trening wprowadzający
Wybierz fitprogram
Sprawni i zdrowi

Przygotowanie do treningów? Powrót po latach? A może prewencja chorób serca lub walka z nadciśnieniem? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiesz TAK, to ten program jest dla Ciebie. Plan łączy w sobie ćwiczenia funkcjonalne, cardio, elementy rozciągania oraz mobility – czyli wszystko, co sprawi, że poprawisz sylwetkę i poczujesz się lepiej!

Modelowanie sylwetki

Program, który pokochały nasze klubowiczki! Modelowanie sylwetki to trening, który wzmacnia wszystkie partie mięśniowe, a w szczególności uda, brzuch i pośladki. Plan jest połączeniem ćwiczeń siłowicy, cardio i zajęć dedykowanych (redukcja tkanki, jędrne ciało, smukła sylwetka, sprężysty wygląd skóry). A do tego lepsza siła i kondycja!

Męska sylwetka

Maszyny, hantle, sztangi i różne metody progresji treningowej – wszystko po to, by uzyskać umięśnioną, męską sylwetkę. Program łączy ćwiczenia siłowe i aerobowe, co pozwala na poprawienie siły, przyrost masy mięśniowej i poprawę kondycji. To wszystko w 3 etapach o różnym stopniu zaawansowania.

Odchudzanie

Redukcja tkanki tłuszczowej i forma na lata! Dzięki temu programowi zgubisz zbędne kilogramy i wzmocnisz mięśnie, a także poprawisz wydolność oraz pracę układu krążenia i ciśnienie tętnicze. Całość podzielona jest na 3 etapy, dlatego z programu mogą korzystać zarówno początkujący, jak i zaawansowani.

Junior

Połączenie sportu i zabawy stworzone z myślą o najmłodszych klubowiczach. Program opiera się na dedykowanych zajęciach, podczas których wykonuje się ćwiczenia wzmacniające i sprawnościowe dopasowane do wieku dziecka. Efekt? Lepsza koordynacja ruchowa, poprawa postawy ciała i równowagi, a do tego mnóstwo uśmiechu!