Organic Fitness Logo
Wytyczne sanitarne

Trenuj bezpiecznie

W trosce o Wasze bezpieczeństwo oraz z uwagi na wprowadzone przez organy państwa wytyczne, chcielibyśmy poinformować Was o zasadach, jakie będą funkcjonowały w najbliższym czasie w klubach Organic.

Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami Organic.

trener na macie z palcem w górze ilustracja

1. Licencja

Z klubu mogą korzystać członkowie kadry narodowej polskich związków sportowych, sportowcy zawodowi oraz stypendyści. Sprawdź szczegóły.

2. Zapis na zajęcia

Korzystanie z klubu jest możliwe wyłącznie w ramach udziału w zajęciach sportowych organizowanych przez klub. Zapisz się już teraz.

3. Maseczka

Na terenie klubu obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Nakaz ten nie obowiązuje podczas wykonywania ćwiczeń fizycznych.

4. Dezynfekcja dłoni

W momencie wejścia oraz opuszczenia klubu należy zdezynfekować dłonie. Nasze kluby zostały wyposażone w dozowniki z odpowiednim środkiem.

5. Dezynfekcja urządzeń

Po zakończeniu ćwiczenia na danym urządzeniu należy je zdezynfekować zgodnie z przedstawioną instrukcją.

6. Limit osób

W klubie może przebywać jedna osoba na 15m2. W przypadku osiągnięcia limitu osób wejście będzie możliwe po zmniejszeniu się liczby użytkowników.

7. Dystans

Należy zachować bezpieczny dystans i utrzymywać pomiędzy sobą odległość przynajmniej 2m.

8. Nieczynna sauna

Dostęp do saun w naszych klubach zostaje tymczasowo wyłączony.

9. Nieczynne suszarki do rąk

Dostęp do nadmuchowych suszarek do rąk zostaje tymczasowo wyłączony.

Jeżeli jesteście w grupie podwyższonego ryzyka, apelujemy o rozważenie skorzystania z klubu w godzinach, w których odwiedza go mniej osób lub odłożenie wizyty do czasu ustania zagrożenia.

Limity osób
w klubach

W klubie obowiązuje ograniczenie do jednej osoby na każde 15 m2 powierzchni. W przypadku osiągnięcia limitu osób prosimy o cierpliwość – wejście będzie możliwe jak tylko zmniejszy się liczba użytkowników.

LokalizacjaKlubFitnessSala rowerowaKontakt
Poznań Dębiec701815884 940 035
Poznań Evergreen842012884 940 001
Poznań Rondo4414-786 168 086
Poznań Malta4318-884 940 305
Swarzędz Tysiąclecia5318-884 920 130
Zgorzelec DL City3914-75 671 7253
Bydgoszcz Balaton702212884 940 301
przeczytaj uważnie

Ważne informacje

W przypadku wystąpienia u Was w ciągu ostatnich 14 dni przed planowaną wizytą w klubie jakichkolwiek objawów charakterystycznych dla chorób zakaźnych, w tym w szczególności objawów koronawirusa, takich jak: podwyższona temperatura, kaszel, ból mięśni, ból gardła, ból głowy, trudności w oddychaniu, duszności, ból lub ucisk w klatce piersiowej, zalecamy Wam powstrzymanie się od wysiłku fizycznego i pozostanie w domu.

Jeżeli przed wejściem do klubu zaobserwujecie u siebie powyższe objawy, będziemy zmuszeni do odmówienia Wam zgody na wejście do klubu. Tak samo zmuszeni będziemy postąpić w przypadku objęcia Was kwarantanną lub izolacją, a także w sytuacji, gdy w ciągu ostatnich 14 dni przed wizytą w klubie mieliście kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zakażoną lub chorą na COVID-19. Jeżeli podczas wizyty w klubie zaobserwujecie u siebie lub u innej osoby jakiekolwiek objawy chorobowe, prosimy Was o zgłoszenie tego faktu pracownikowi klubu.

W przypadku naruszenia zasad bezpieczeństwa i higieny w klubie, pracownik bądź przedstawiciel klubu będzie uprawniony do zwrócenia Wam uwagi, a w ostateczności również do poproszenia Was o opuszczenie klubu.

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o uszanowanie wytycznych i respektowanie powyższych zasad. Przestrzegajmy opisanych reguł i dbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo.