Organic Fitness Logo
Poradnik

Jak zdobyć licencję?

Drzwi naszych klubów są otwarte dla członków Klubu Sportowego Przeciągania Liny Organic, którzy są zawodnikami kadry narodowej. Z otwartych klubów Organic Fitness w ramach zajęć sportowych mogą również korzystać członkowie kadry narodowej polskich związków sportowych w sportach olimpijskich oraz zawodnicy przygotowujący się do igrzysk olimpijskich, igrzysk paraolimpijskich lub igrzysk głuchych.
Wszystkich korzystających z otwartych klubów Organic Fitness obowiązuje Regulamin Organic Fitness oraz Zasady funkcjonowania Klubów Organic Fitness w okresie ograniczeń związanych z wystąpieniem stanu epidemii.

brodacz przeciągający linę
  • Krok 1Polub PZPL na Facebook’u @tugofwar.poland
  • Krok 2Pobierz, wypełnij a następnie wydrukuj Deklarację zawodnika PZPL
  • Krok 3Złóż wniosek w wybranym klubie oraz opłać gotówką licencję sportową w kwocie 15 zł. Wniosek zostanie złożony przez nas do PZPL, po akceptacji licencja w ciągu ok. 4 dni będzie do odebrania w wybranym klubie, o czym Cię poinformujemy.
  • Krok 4Wykonaj test wytrzymałości w ciągu 3 tygodni od otrzymania licencji w wybranym klubie, w obecności naszego trenera. Przed przyjściem do klubu wypełnij najważniejsze dane (imię, nazwisko, rok urodzenia, masa, wzrost). Instrukcję jak poprawnie wykonać test znajdziesz tutaj.
  • Pamiętaj! Brak zarówno licencji Polskiego Związku Przeciągania Liny jak i licencji Klubu Sportowego Przeciągania Liny Organic uniemożliwia korzystanie z naszych otwartych Klubów..
  • Korzystanie z klubu jest możliwe wyłącznie w ramach udziału w zajęciach sportowych organizowanych przez klub. Ilość wolnych miejsc na konkretnych zajęciach sportowych jest ograniczona, a o dostępie decyduje kolejność zapisów, dlatego pamiętaj o zapisie.
  • Trenuj z głową! Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa.

W razie niejasności zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w klubie, gdzie przejdziemy przez cały proces wspólnie.