TRENING PERSONALNY

Indywidualny trening,
który pomoże osiągnąć cel.

Ćwicz zgodnie z planem treningowym pod okiem wykwalifikowanego trenera. To zarówno bezpieczeństwo, regularność jak i ogromna dawka motywacji. Plan treningowy zostanie dopasowany do Twoich potrzeb oraz predyspozycji.
trening personalny organic fitness 1

ZASADY

Czym jest trening personalny?

Trening personalny to indywidualny zestaw ćwiczeń, który wykonujesz pod okiem swojego trenera, w systemie 1:1.

Ćwiczenia ułożone są tak, by realizować Twój cel, i na bieżąco są dostosowywane do Twoich potrzeb. To trening dla każdego, niezależnie od płci, wieku czy poziomu zaawansowania.

Datę i godzinę treningu możesz dopasować do swojego trybu dnia.

KORZYŚCI

Co może Ci dać trening personalny?

Dzięki treningowi personalnemu poprawisz sylwetkę, samopoczucie i ogólną sprawność. Wsparcie trenera sprawi, że zrealizujesz swój wymarzony cel. Trening personalny pomoże Ci m.in. w:

Uksztaltowac
Ukształtować wymarzoną sylwetkę
Poprawic samopoczucie psychofizyczne
Poprawić samopoczucie psychofizyczne
Zredukowac dolegliwosci bolowe
Zredukować dolegliwości bólowe
Wzmocnic kregoslup i stawy
Wzmocnić kręgosłup i stawy
Zbudowac silne
Zbudować silne i sprawne ciało

CO ZYSKUJESZ?

Dlaczego warto odbyć trening personalny właśnie u nas?

trening personalny w organic fitness

TRENING PERSONALNY

Tak, potrzebuję treningu personalnego

klubowicz
Tak, jestem klubowiczem Organic Fitness
i chcę skorzystać z bezpłatnej konsultacji z trenerem personalnym.
nie klubowicz
Nie jestem klubowiczem Organic Fitness
i chcę skorzystać z bezpłatnego dnia próbnego wraz z treningiem personalnym.

TRENING PERSONALNY

Tak, chcę skorzystać z bezpłatnej konsultacji

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h w celu umówienia terminu i szczegółów Twojej konsultacji z trenerem personalnym.


  Administratorem Twoich danych osobowych jest MyOrganiq sp. z o.o. z siedzibą w Swarzędzu (62-020), przy ul. Tysiąclecia 17 (adres e-mail: ado@organicfitness.pl). Twoje dane są przetwarzane przez Administratora w celu wykonania usługi Test Day z trenerem . Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych oraz praw przysługujących w związku z tym przetwarzaniem znajdziesz w Polityce Prywatności.

  * Pola obowiązkowe.

  ** Zostałem poinformowany o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie, co jednak nie wpłynie na zgodność z prawem działań podejmowanych na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zostałem poinformowany, że moje dane nie zostaną udostępnione podmiotom trzecim w celach marketingowych.

  Masz wątpliwości?

  Najczęściej zadawane pytania

  Czym jest trening personalny?
  Trening personalny to trening indywidualny z Trenerem Personalnym – jest to czas poświęcony Tobie i Twoim potrzebom. Ćwiczenia dopasowane są do Twojego stylu życia, kondycji i celu jaki chcesz osiągnąć.
  Odpowiedni dobór ćwiczeń i technika ich wykonywania jest bardzo ważna. Od tych czynników zależy czy czas spędzony na siłowni przyniesie oczekiwane efekty czy nie. Trening personalny z osobistym trenerem to czas wyłącznie dla Ciebie. Trener skupia się tylko na Twoich oczekiwaniach, Twoich celach, Twoim ciele i Twojej psychice. Taki trening jest bardzo efektywny i znacznie skraca czas potrzebny do osiągnięcia celu.
  Pojedynczy trening personalny trwa 60 minut.

  Koszt pojedynczego treningu personalnego to 180 zł. W ramach pakietów cena jednostkowa treningu personalnego spada – przy największych pakietach nawet do 100 zł.
  Szczegółowy cennik znajdziesz tutaj.

  Tak, nasi trenerzy rozpisują 30-dniowe plany treningowe po spotkaniu połączonym z konsultacją. Wystarczy, że zgłosisz się do Recepcji wybranego Klubu, a ustalimy wszystkie szczegóły.