ZAJĘCIA DLA DZIECI W WIEKU OD 4 DO 9 LAT

ORGANIC KIDS

To zajęcia, które powstały z myślą o dzieciach naszych Klubowiczów. Poprzez aktywizację najmłodszych i włączenie ich do świata sportu chcemy szerzyć świadomość na temat zdrowego stylu życia oraz jego istotności na każdym etapie rozwoju. 

post na 7.09
Organic Kids 2

zapisz swoje dziecko już dziś!

ORGANIC KIDS 4-6 LAT

Energiczne zajęcia stworzone z myślą o najmłodszych. Bazują na grach i zabawach ruchowych, które angażują ciało i rozbudzają zmysły – wszystko po to, by zachęcić nie tylko do ruchu, ale i kreatywnego myślenia.

Celem zajęć jest wspieranie i stymulowanie rozwoju psychomotorycznego dzieci.  Poziom trudności i intensywności zadań jest zawsze dostosowany do możliwości grupy, ale stopniowo też podnoszony tak, aby miał pozytywny wpływ na rozwój najmłodszych.

Wybierz klub i zapisz dziecko na zajęcia Organic Kids 4-6 lat:

Poznań
Evergreen
Poznań
Malta House
Poznań
Dębiec
Poznań
Rondo
Bydgoszcz
Balaton
Stargard
Zodiak
Swarzędz
Tysiąclecia
Zgorzelec
Plaza

zbieramy grupę! zgłoś się przez formularz na dole strony!

ORGANIC KIDS 7-9 LAT

To bezpieczna formuła zajęć sportowych, której zadaniem jest ogólna poprawa sprawności, wzmocnienie mięśni, kształtowanie prawidłowej postawy ciała, a także praca nad kondycją i wydolnością dzieci.

Program pomaga w utrzymaniu odpowiedniej aktywności w edukacyjnym i wciągającym formacie. Nasze zajęcia łączą w sobie nie tylko ćwiczenia fizyczne ale również budowę świadomości na temat znaczenia aktywności w codziennym życiu. Organic Kids 7-9 lat to początek drogi do wspaniałej sportowej przyszłości!

Organic Kids

wypełnij formularz

Zgłoś swoje dziecko do udziału w zajęciach
Organic Kids 7-9 lat!

  Administratorem Twoich danych osobowych jest MyOrganiq sp. z o.o. z siedzibą w Swarzędzu (62-020), przy ul. Tysiąclecia 17 (adres e-mail: ado@organicfitness.pl). Twoje dane są przetwarzane przez Administratora w celu ustalenia zapotrzebowania na utworzenie zajęć dla dzieci w wieku 7-9 lat w ramach grafiku zajęć w klubach Organic Fitness. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych oraz praw przysługujących w związku z tym przetwarzaniem znajdziesz w Polityce Prywatności.

  * Pola obowiązkowe.

  ** Zostałem poinformowany o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie, co jednak nie wpłynie na zgodność z prawem działań podejmowanych na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zostałem poinformowany, że moje dane nie zostaną udostępnione podmiotom trzecim w celach marketingowych.

  Masz wątpliwości?

  Najczęściej zadawane pytania

  Nie. Do udziału w zajęciach uprawione jest każde dziecko, którego opiekun posiada aktywny karnet lub Kartę Partnera. 

  Aby zapisać dziecko na zajęcia musi ono zostać wcześniej dopisane do profilu opiekuna przez recepcję klubu. 

  Po spełnieniu tego wymogu zaloguj się do swojego profilu, wybierz zajęcia i zapisz swoje dziecko.

  Tak, w trakcie trwania zajęć wymagamy, by opiekun dziecka przez cały czas był na obiekcie. Możesz np. w tym czasie wykonać swój trening lub wziąć udział w równoległych zajęciach ogólnorozwojowych organizowanych z myślą o rodzicach 🙂