TEST DAY Z TRENEREM

Umów się na bezpłatną wizytę
i podejmij świadomą decyzję

Pierwszy raz w Organic? Skorzystaj z bezpłatnego dnia testowego z trenerem i odkryj wszystkie zalety klubu!
test day n organic fitness

ZASADY

Na czym polega Test Day?

Test Day to wybrany przez Ciebie dzień, w którym całkowicie za darmo pod okiem naszego trenera możesz
testować nasz klub. Spotkanie trwa do 60 min.
Organic Fitness rece

Profesjonalne wprowadzenie

Po przyjściu na umówiony termin nasz trener oprowadzi Cię po klubie i szczegółowo przedstawi strefy, które najbardziej Cię interesują.
analiza potrzeb organic fitness

Analiza potrzeb i rozmowa o celach

Podczas rozmowy trener dokładnie Cię wysłucha, przeanalizuje Twoje potrzeby, a następnie razem z Tobą określi cele i podzieli się wskazówkami treningowymi.

badanie na wadze tanita organic fitness

Badanie na wadze Tanita

Trener wykona analizę składu ciała na profesjonalnym sprzęcie. Dzięki niemu dowiesz się więcej o swoim organizmie, poznasz ilość tkanki tłuszczowej i innych składowych ciała.
trening profesionalny organic fitness

Trening wprowadzający

Wspólnie z trenerem wykonasz indywidualny trening by zapoznać się ze sprzętem, poznać ćwiczenia, które pozwolą Ci wejść w trening i nabrać samodzielności. Pamiętaj, że po wprowadzeniu możesz zdecydować się na treningi personalne.

TEST DAY

Tak, chcę bezpłatnie skorzystać z dnia próbnego

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h w celu umówienia terminu i szczegółów Twojego dnia próbnego.


  Administratorem Twoich danych osobowych jest MyOrganiq sp. z o.o. z siedzibą w Swarzędzu (62-020), przy ul. Tysiąclecia 17 (adres e-mail: ado@organicfitness.pl). Twoje dane są przetwarzane przez Administratora w celu wykonania usługi Test Day z trenerem . Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych oraz praw przysługujących w związku z tym przetwarzaniem znajdziesz w Polityce Prywatności.

  * Pola obowiązkowe.

  ** Zostałem poinformowany o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie, co jednak nie wpłynie na zgodność z prawem działań podejmowanych na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zostałem poinformowany, że moje dane nie zostaną udostępnione podmiotom trzecim w celach marketingowych.

  Masz wątpliwości?

  Najczęściej zadawane pytania

  Ile razy mogę skorzystać z Test Day?
  Z usługi Test Day możesz skorzystać wyłącznie jeden raz.

  Tak, wystarczy że w zakładce „Kup karnet” wybierzesz bezpłatny karnet „Wejście jednorazowe”, odpowiedni termin, a następnie zarejestrujesz konto.

  Zabierz ze sobą wygodne obuwie, strój sportowy, ręcznik i pozytywne nastawienie – my zadbamy o całą resztę.
  Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej, a w ciągu 24h skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy odpowiedni termin.
  Tak, w ramach Test Day możesz dodatkowo korzystać z Klubu przez okres całego dnia.
  Nie, zadzwoń do nas lub napisz za pośrednictwem Facebook`a, a przełożymy Twój Test Day na inny termin.