Organic Fitness

Bydgoszcz | Balaton
zegar

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek   6:00 – 23:00
Sobota – Niedziela        8:00 – 20:00

adres
ul. Marii Skłodowskiej Curie 33,
85-733 Bydgoszcz

Test DAY

Przetestuj nas
i podejmij świadomą decyzję

Pierwszy raz w Organic? Skorzystaj
z bezpłatnego dnia testowego
z trenerem i odkryj wszystkie zalety klubu!
test day n organic fitness
zdjecieklubu balaton organicfitness 1

Nasz Klub

Wygoda na wyciągnięcie ręki

Szukasz klubu fitness z przyjazną atmosferą, bogatą ofertą zajęć i dużą przestrzenią, w której poczujesz się się swobodnie? Zajrzyj do Organic FitnesS w Parku Handlowym BALATON przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 33 w Bydgoszczy. To ponad 1000 m2 do ćwiczeń (w tym osobna sala rowerowa), dużo sprzętu i wyjątkowa kadra instruktorska.

Dołącz do Organic Fitness i ćwicz tak, jak lubisz – indywidualnie lub podczas zajęć grupowych! Wybieraj z dziesiątek propozycji, takich jak: boks, joga, zumba, pilates, Bodycombat, Kettlebells, rowery, zajęcia dla dzieci czy seniorów.

Poznaj strefy

Trenuj tak, jak lubisz

strefacardio balaton organic fitness 1

Strefa Cardio

Wszystko, czego potrzebujesz, by dbać o kondycję i spalać kalorie! Strefa cardio to idealne miejsce na rozgrzewkę lub trening wytrzymałościowy. Znajdziesz tu nowoczesne bieżnie, orbitreki, rowery pionowe i poziomie, ergometry. Do tego odbiorniki TV, które uprzyjemniają trening!

strefacardio balaton organic fitness 2
strefacardio balaton organic fitness 3
strefacardio balaton organic fitness 4
strefacardio balaton organic fitness 5
strefacardio balaton organic fitness 1

Strefa Cardio

Wszystko, czego potrzebujesz, by dbać o kondycję i spalać kalorie! Strefa cardio to idealne miejsce na rozgrzewkę lub trening wytrzymałościowy. Znajdziesz tu nowoczesne bieżnie, orbitreki, rowery pionowe i poziomie, ergometry. Do tego odbiorniki TV, które uprzyjemniają trening!

Poznaj strefy

Trenuj tak, jak lubisz

TRENING PERSONALNY

Szukasz
trenera personalnego?

Sięgnij po wsparcie naszej kadry! Wspólnie określimy cel
i będziemy pracować nad jego realizacją dbając o Twój komfort.

trening personalny organic fitness
trening personalny organic fitness

TRENING PERSONALNY

Szukasz trenera personalnego?

Sięgnij po wsparcie naszej kadry! Wspólnie określimy cel i będziemy pracować nad jego realizacją dbając o Twój komfort.

Zajęcia grupowe

Wybierz idealną formę aktywności 

Oferujemy szeroki wybór zajęć dla każdej grupy wiekowej. Wszystko pod okiem wyspecjalizowanych instruktorów.
wzmacniajace organic fitness
Wzmacniające
Cialo i umysl organic fitness
Ciało i umysł
kondycyjne organic fitness
Kondycyjne
taneczne organic fitness 2
Taneczne
organic fitness dla dzieci
Dzieci
senior organic fitness 1
Senior

Zespół Organic Fitness

Ludzie, którym możesz zaufać

BARTOSZ KONTNY BALATON MANAGER2jpg
Bartosz
Menadżer Klubu
Absolwent zarządzania sportem. Od 10 lat zawodowo związany z branżą fitness. Całe życie zafascynowany piłką nożną, zawodnik kilku lokalnych drużyn piłkarskich. Zapalony klibic Bayernu Monachium. Jeżeli w klubie będziesz potrzebować pomocy, możesz na niego liczyć.
WIKTORIA WOJCIECHOWSKA BALATON Koordynator Kierownik zmiany.jpg
Wiktoria
KOORDYNATOR KLUBU

Najmłodsza w naszym zespole. Zaradna i ambitna studentka kryminologii i kryminalistyki. Możecie ją spotkać w recepcji naszego klubu. Zawsze pomocna I uśmiechnięta. Prywatnie fanka motoryzacji. W wolnym czasie udziela się w naszym bydgoskim schronisku.

Ewelina Jozwiak kierownik zmiany 1
Ewelina
KIEROWNIK ZMIANY

Ewelina to jedna z dziewczyn, którą spotkacie na recepcji naszego klubu. Miła, uśmiechnięta i zawsze chętna do pomocy. Studentka kosmetologii III roku. Jej pasją od dziecka był taniec, następnie spróbowała swoich sił na pole dance, a obecnie trenuje w naszym klubie.

Anna Ciemniecka Instruktor 5
Dominika
kierownik zmiany

Dyplomowany dietetyk kliniczny, a wkrótce magister dietetyki. Posiada pasję do poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie żywienia. Dominika ma szeroką wiedzę na temat odżywiania i suplementacji. Podstawą jej wiedzy jest medycyna oparta na faktach, oraz wiarygodne dowody naukowe. Wciąż się rozwija biorąc udział w licznych szkoleniach. Zdrowy styl życia to jej pasja, którą chce zarazić swoje otoczenie. Zawsze gotowa do pomocy 🙂

Anna Ciemniecka Instruktor 3
Kaja
trener personalny

Kaja jest studentką dietetyki i dietoterapii oraz certyfikowaną trenerką personalną. W treningach stawia na funkcjonalność oraz poprawę sylwetki. Nie tylko ułoży dla Ciebie indywidualny plan treningowy skupiony na Twoim celu, ale też da Ci niezbędne wskazówki dotyczące diety oraz suplementacji. Na tym jednak praca Kai się nie kończy. Jako instruktorka będzie Cię motywować i wspierać!

KAMIL MAKOWSKI BALATON gym support
Kamil
TRENER PERSONALNY
Student fizjoterapii i certyfikowany trener personalny. Specjalizuje się w treningu hipertroficznym oraz wspomagającym procesy redukcji tkanki tłuszczowej. Wspólna praca pozwoli wam płynnie przejść przez wszystkie etapy adaptacji i zbudować solidny fundament, zarówno pod kątem sprawności, kształtowania sylwetki i zrozumienia samego ruchu. Kamil zapewnia kompleksowe podejście, satysfakcję z każdego treningu i solidną porcję wiedzy.
Anna Ciemniecka Instruktor 7
Bartosz
TRENER PERSONALNY

Pasjonat sportu od najmłodszych lat. Ma doświadczenie w wielu dyscyplinach. Kadrowy kajakarz, były współzałożyciel oraz działacz klubu sportowego „Street Workout Bydgoszcz”, aktualnie zawodnik, komentator oraz członek zarządu grupy pokazowej Only Workout, ambasador firmy „Caliathletics” Założyciel marki oraz firmy„Sport’s Way”. Bartka mottem jest hasło „To Twój czas na Twoje zmiany”. Uważa że źródłem rozwoju w życiu, pasji czy pracy jest ciągła zmiana i ewoluowanie. Bardzo lubi to co robi i aktywnie się w tym rozwija. Specjalizacja w treningu: kalistenika.

PATRYK KAZIKOWSKI BALATON GYMSUPPORT
PATRYK
TRENER PERSONALNY

Certyfikowany trener personalny specjalizujący się w treningu sylwetkowym oraz ogólnorozwojowym. Od wielu lat pracuje w branży fitness, więc może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w pracy z klientami. Zapewnia indywidualne podejście do klienta i profesjonalną pomoc w drodze do osiągnięcia obranego celu.