Organic Fitness

Poznań | Rondo
zegar

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek   6:00 – 23:00
Sobota – Niedziela        8:00 – 20:00

adres
ul. Zamenhofa 133,
61-131 Poznań

Test DAY

Przetestuj nas
i podejmij świadomą decyzję

Pierwszy raz w Organic? Skorzystaj
z bezpłatnego dnia testowego
z trenerem i odkryj wszystkie zalety klubu!
test day n organic fitness
zdjecieklubu rondo organicfitness

Nasz Klub

Wygoda na wyciągnięcie ręki

Szukasz klubu fitness z przyjazną atmosferą, bogatą ofertą zajęć i atrakcyjną lokalizacją, przyjazną dla kierowców? Zajrzyj do Organic Fitness w galerii Pasaż Rondo, przy ul. Zamenhofa 133. Wyspecjalizowane strefy ćwiczeń (cardio, funkcjonalną i siłową), sala fitness, strefa relaksu i fit bar to przestrzenie, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Dołącz do Organic Fitness i ćwicz tak, jak lubisz – indywidualnie lub podczas zajęć grupowych! Wybieraj z dziesiątek propozycji, takich jak: boks, joga, Pump, Full Body Workout, Turbospalanie, Zumba, Salsation, Pilates, zajęcia dla dzieci czy seniorów. A po wysiłku… zrelaksuj się w saunie. Klub jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością, a kierowcy mają do dyspozycji duża liczbę miejsc parkingowych.

Poznaj strefy

Trenuj tak, jak lubisz

strefacardio rondo organic fitness 1

Strefa Cardio

Wszystko, czego potrzebujesz, by dbać o kondycję i spalać kalorie! Strefa cardio to idealne miejsce na rozgrzewkę lub trening wytrzymałościowy. Znajdziesz tu nowoczesne bieżnie, orbitreki, rowery pionowe i poziomie, ergometry. Do tego odbiorniki TV, które uprzyjemniają trening!

strefacardio rondo organic fitness 2
strefacardio rondo organic fitness 3
strefacardio rondo organic fitness 4
strefacardio rondo organic fitness 5
strefacardio rondo organic fitness 1

Strefa Cardio

Wszystko, czego potrzebujesz, by dbać o kondycję i spalać kalorie! Strefa cardio to idealne miejsce na rozgrzewkę lub trening wytrzymałościowy. Znajdziesz tu nowoczesne bieżnie, orbitreki, rowery pionowe i poziomie, ergometry. Do tego odbiorniki TV, które uprzyjemniają trening!

Poznaj strefy

Trenuj tak, jak lubisz

TRENING PERSONALNY

Szukasz
trenera personalnego?

Sięgnij po wsparcie naszej kadry! Wspólnie określimy cel
i będziemy pracować nad jego realizacją dbając o Twój komfort.

trening personalny organic fitness
trening personalny organic fitness

TRENING PERSONALNY

Szukasz trenera personalnego?

Sięgnij po wsparcie naszej kadry! Wspólnie określimy cel i będziemy pracować nad jego realizacją dbając o Twój komfort.

Zajęcia grupowe

Wybierz idealną formę aktywności 

Oferujemy szeroki wybór zajęć dla każdej grupy wiekowej. Wszystko pod okiem wyspecjalizowanych instruktorów.
wzmacniajace organic fitness
Wzmacniające
Cialo i umysl organic fitness
Ciało i umysł
kondycyjne organic fitness
Kondycyjne
taneczne organic fitness 2
Taneczne
organic fitness dla dzieci
Dzieci
senior organic fitness 1
Senior

Zespół Organic Fitness

Ludzie, którym możesz zaufać

MICHAL SZADE MANAGER
Michał
Menadżer Klubu
Bieganie, fitness, snowboard, piłka nożna – to tylko część aktywności, które kocha i uprawia od lat! Michał przez ponad 10 lat wyczynowo trenował lekkoatletykę, zdobywając medale Mistrzostw Polski i reprezentując kraj na arenie międzynarodowej. Pasję do sportu przełożył na karierę zawodową wybierając pracę w branży fitness.
EDYTA MADRA KIEROWNIK ZMIANY
Edyta
Kierownik Zmiany

Edyta to wsparcie recepcji oraz miłośniczka zwierząt, w szczególności kotów, które, jak sama przyznaje, skradły jej serce. Interesuje się dietetyką, a wolny czas najchętniej spędza aktywnie – podróżując i chodząc na długie spacery.

KAJA MINKIEWICZ KIEROWNIK ZMIANY
Kaja
Kierownik Zmiany

Kaję spotkacie na recepcji oraz na… uczelni, bo jest studentką zarządzania. W czasie wolnym lubi chodzić do restauracji i poznawać kuchnie świata, a czasem odtwarzać nowo poznane dania. Wieczorami najchętniej ogląda filmy i seriale lub filmy i spotyka się ze znajomymi.

PIOTR FILIPIAK GYM SUPPORT
Piotr
TRENER PERSONALNY

Technik masażysta, student fizjoterapii oraz trener personalny z kilkuletnim doświadczeniem. Dawniej uprawiał trójbój siłowy i boks, obecnie jego pasją są treningi z wolnymi ciężarami. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę z zakresu anatomii, biomechaniki i treningu funkcjonalnego – wszystko po to, by korygować wady postawy, minimalizować ból i uczyć poprawnych wzorców ruchowych.

LUKASZ LANGNER RONDO TRENER
Łukasz
TRENER PERSONALNY
Trener personalny, studentem sportu na poznańskiej AWF oraz członek Polskiego Związku Kalisteniki i Street Workoutu. Trenuje od 2014 r., a od 2015 r. regularnie startuje w zawodach Street Workout. Jako trener łączy kalistenikę z ćwiczeniami ze sztangą i kettlami, a w pracy z podopiecznymi zwraca uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń. Uważa, że sylwetka jest tylko efektem ubocznym dobrze zaprogramowanego treningu.
MIKOLAJ SMIGIELSKI RONDO TRENERSWARZEDZ INSTRUKTOR
Mikołaj
TRENER PERSONALNY
Trener personalny oraz student fizjoterapii. Na co dzień trenuje brazylijskie ju-jitsu i startuje w zawodach. Specjalizuje się w przygotowaniu motorycznym, sportach walki oraz sportach zespołowych. W treningu stawia przede wszystkim na funkcjonalność, choć trening siłowy nastawiony na rozwój sylwetki nie jest mu obcy. W pracy z podopiecznymi zwraca uwagę na potrzeby, cele i stan zdrowia danej osoby tak by każdy trening był „szyty na miarę”.