CudMiod projekt Blog 1600x800px

Organic Fitness łączy siły z Cud i Miód Fit Catering – Smakowita współpraca!

Nie mogliśmy się doczekać, by podzielić się z Wami tą informacją!  Organic Fitness podejmuje współpracę z cieszącą się ogromnym zaufaniem firmą cateringową – Cud i Miód Fit Catering! Ta kooperacja to dla nas zupełnie nowy rozdział w dostarczaniu Wam kompleksowej opieki nad zdrowym stylem życia. Od dziś możesz liczyć na najlepsze wsparcie nie tylko w zakresie wsparcia treningowego, ale także diety, która jest niezwykle ważnym elementem budowania formy. 🌿 Zdrowe nawyki w drodze po najlepsze wyniki! 

 

W Organic Fitness zawsze podkreślamy, że naszym celem jest zdrowie i dobre samopoczucie. Trening to jeden z elementów tej układanki, ale zdajemy sobie sprawę, że to nie wszystko… właśnie dlatego podjęliśmy współpracę z Cud i Miód Fit Catering. To dla Was szansa przede wszystkim na to, by dążenie do wyznaczonego celu było jeszcze łatwiejsze. 

 

🍏 Skład godny polecenia! Cud i Miód Fit Catering to miejsce, które podobnie jak my stawia na najwyższą jakość i standard. To idealnie wpisuje się w naszą filozofię. 

 

🍱 Nadchodzą posiłki! Nie ma dwóch identycznych osób, dlatego podobnie jak plan treningowy, dieta również musi być skrojona na miarę. Oferta Cud i Miód Fit Catering umożliwia dostosowanie menu do preferencji i potrzeb. Bez względu na to czy jesteś weganinem, miłośnikiem białka czy preferujesz dania bezglutenowe – otrzymasz smaczne rozwiązanie z dostawą pod same drzwi.

 

🤝 Krok za krokiem w stronę zdrowia…Ta współpraca to nie tylko dieta. Partnerstwo w zakresie profesjonalnej opieki dietetycznej to ważne uzupełnienie oferty, którą dla Was przygotowujemy. Dosłownie i w przenośni. Właśnie dlatego zespoły klubów przetestowały tę ofertę na sobie. Nie zostawiamy Was w fazie domysłów – chcemy byście sami przekonali się o tym, że catering to dobry wybór i korzystna inwestycja na każdym etapie sportowej pasji – nieważne, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś zaawansowany. Z okazji rozpoczęcia współpracy dla naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę specjalną. 💚

 

Organic Fitness i Cud i Miód Fit Catering – razem smakuje lepiej!

 

Michał Mańkowski – dyrektor zarządzający i członek zarządu Organic Fitness

 

Współpraca z Cud Miód to dla nas możliwość zapewnienia Klubowiczom kompleksowej opieki w dążeniu do wyznaczonego celu. Poprawa zdrowia jest naturalnym następstwem połączenia regularnej aktywności ze zdrową, zbilansowaną dietą. Zależało nam na tym, by zapewnić jakość, która jest w naszej filozofii. Otwarcie się na współpracę i dopasowanie oferty było dla nas niezwykle ważne, dlatego zapewniamy naszym Klubowiczom dodatkowe benefity w postaci kodów rabatowych na wybraną ofertę. Jesteśmy przyGOTOWANI na nowe możliwości. 

 

Sebastian Tomczak – Marketing Manager Cud i Miód Fit Catering

 

Do zobaczenia w Klubach! W Cud i Miód zawsze wychodziliśmy z założenia, że zdrowy tryb życia oznacza połączenie dbania o zbilansowaną, codzienną dietę z aktywnością fizyczną. Z tego zrodziła się właśnie idea naszej współpracy z Organic Fitness. Cieszymy się, że możemy połączyć siły w celu promocji sportu i zdrowych nawyków żywieniowych, a naszym Klientom ułatwić zostanie Klubowiczami poprzez specjalne benefity.

Do zobaczenia w Klubach!