Organic Diagnosis 02

Z ogromną satysfakcją możemy ogłosić naszą nową współpracę z DIAGNOSIS Centrum Medyczne działającym na terenie Swarzędza i okolic. Łączymy siły z wykwalifikowanymi specjalistami, by uświadamiać naszym Klubowiczom, jak ważne jest zdrowie w dążeniu do budowania formy.

Michał Mańkowski – Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu Organic Fitness tak mówi o współpracy:

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani nawiązaniem współpracy z firmą Diagnosis. Naszym celem zawsze było dążenie do zapewnienia Klubowiczom kompleksowej opieki, obejmującej nie tylko aktywność fizyczną, ale także aspekty związane ze zdrowiem i profilaktyką. Dzięki temu Partnerstwu, nowi Klubowicze otrzymają dedykowane pakiety Organic+ na badania diagnostyczne. Dla nas, docelowo, to kolejny krok w kierunku zapewnienia pełnej troski o ich dobre samopoczucie i zdrowie.Wierzymy, że ta współpraca to korzyści dla obu stron. Już teraz mamy mnóstwo pomysłów na tworzenie zdrowszej przyszłości dla nas wszystkich.

Co to oznacza dla naszej społeczności?

✅ Zniżki na badania diagnostyczne

Ta współpraca to przede wszystkim perspektywa. Dzięki nawiązaniu kooperacji, do każdego nowego karnetu FIT 6M dołączamy dedykowany vocher promocyjny na badania pod nazwą Organic+. W ramach pakietu, Klubowicze otrzymują ponad 25% zniżki na pakiet badań podstawowych obejmujących: morfologię krwi, glukozę, sód, potas, magnez oraz wapń.

Pakiet podstawowych badań dostępny jest w specjalnej cenie – 49 zł! (cena regularna to 67 zł). Dodatkowo, na inne badania laboratoryjne realizowane w dniu pobrania, zostanie udzielony rabat w wysokości 10%. To doskonała okazja, aby już na starcie sprawdzić stan organizmu i zidentyfikować potencjalne problemy zdrowotne.

Dlaczego DIAGNOSIS?

DIAGNOSIS to Centrum Medyczne oferujące kompleksowe badania, a także dostęp do lekarzy specjalistów dla dorosłych i dzieci. W ofercie dostępne są również: fizjoterapia, pracownia USG i rentgen, laboratorium, Chirurgia Jednego Dnia i medycyna estetyczna. Jako marka koncentruje się w pełni na rzetelnie przeprowadzonych badaniach, które są pierwszym krokiem do postawienia trafnej diagnozy, a następnie przygotowania planu skutecznego  leczenia, zgodnie z najnowszymi standardami wiedzy medycznej. Zdrowie Pacjentów w placówce stanowi najwyższą wartość. 

DIAGNOSIS stawia na rozwój – powstanie kolejnej placówki pod nazwą Chirurgia Jednego Dnia to odpowiedź na potrzeby pacjentów. W tym miejscu przeprowadzane są zabiegi chirurgiczne w trybie ambulatoryjnym, bez konieczności hospitalizacji. Główne specjalizacje to: chirurgia ręki, drobne zabiegi laryngologiczne i chirurgiczne oraz leczenie przewlekłego bólu. W ofercie znajdują się także ostrzyknięcia diagnostyczne – blokady nerwów obwodowych i leczenie migrenowego bólu głowy. 

Wszystko to w trosce o dobro Pacjentów. DIAGNOSIS Centrum Medyczne i Chirurgia Jednego Dnia stawia na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 🏥 Dostęp do wykwalifikowanych specjalistów

Skorzystanie z dedykowanego pakietu może być pierwszym krokiem na drodze do zdrowia. W ramach usługi uzupełniającej, wyniki mogą zostać przeanalizowane przez zespół specjalistów zapewniających opiekę oraz doradztwo w zakresie dalszego postępowania.

W Organic Fitness staramy się zapewnić naszym Klubowiczom najlepsze warunki do osiągania fitnessowych celów. Wiemy jednak, że trening to jeden z elementów sukcesu. Nawiązanie współpracy z Diagnosis jest dla nas bardzo ważnym krokiem w kierunku zwiększania świadomości. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że dbanie o zdrowie i jego monitorowanie jest równie ważne jak aktywność fizyczna. Wierzymy, że dzięki tej inicjatywie, nasi Klubowicze zwrócą na to uwagę. 

🌸 Dedykowana oferta dla Kobiet 

Centrum Diagnosis to zdrowie w każdym wymiarze. Nowoczesne, holistyczne podejście do leczenia umożliwia wykorzystywanie sprzętu najwyższej klasy w leczeniu problemu nietrzymania moczu. Problem wstydliwy i często pomijany w rozmowach, nawet między kobietami, znajduje w Diagnosis rozwiązanie. 

Zabieg EMSELLA przeprowadzony w klinice to bezinwazyjny sposób na rozwiązanie problemu nietrzymania moczu. Zabieg polega na przeprowadzeniu intensywnego treningu mięśni dna miednicy (mięśnie Kegla) przy użyciu krzesła EMSELLA. Wystarczy kilka sesji terapeutycznych, by wzmocnić mięśnie odpowiedzialne za trzymanie moczu. Jest to bardzo komfortowy zabieg, przeprowadzony w wygodnej, siedzącej pozycji. Odbywa się w ubraniu, nie wymaga żadnych specjalnych działań ani wysiłku, terapia trwa pół godziny i odbywa się na specjalistycznym fotelu treningowym. Usunięcie dolegliwości to szansa na poprawę codziennego funkcjonowania. By podtrzymać efekty przeprowadzonego zabiegu istotne jest wprowadzenie dedykowanych zestawów ćwiczeń mających na celu wzmocnienie mięśni dna miednicy. Połączenie specjalistycznego leczenia z dawką aktywności to recepta na długotrwały efekt. 

Nasze plany obejmują przede wszystkim edukację – Centrum Diagnosis wyraziło chęć przeprowadzenia szeregu prelekcji dla Uczestniczek zajęć Zdrowie Kobiety. Spotkania mają zwiększenie świadomości i pomoc Klubowiczkom w skutecznym rozwiązaniu problemu. Pierwsze zostało już zaplanowane – odbędzie się już na początku kwietnia.

🔗 Łączymy siły, by działać kompleksowo

Organic Fitness to miejsce, które rozwija się razem z Tobą. Od zawsze wiemy, że zdrowie to największa wartość, dlatego staramy się dbać o każdy jego aspekt. Właśnie dlatego, dbamy o to, by już na początku drogi zapewnić ci dobry start. 

Jeszcze więcej satysfakcji treningowej – jeszcze więcej możliwości – na drodze do sukcesu, podobnie jak Ty, nie zwalniamy tempa. 

Materiał PR Organic Fitness